ЖИЗНЬ КАК ОНА ЕСТЬ

Вторник, 14.05.2024, 09:29

Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | ЭЗОТЕРИЧЕСКИЙ ФОРУМ "Путники" | Регистрация | Вход

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
ЭЗОТЕРИЧЕСКИЙ ФОРУМ "Путники" » Эзотерика и Жизнь » Детям Донбасса: двуязычный учебный детский сайт "Крок за кроком" » МАЛЯТА-ПІШОХОДИ » Умови безпечного переходу вулиці
Умови безпечного переходу вулиці
ИдущийДата: Четверг, 02.04.2015, 09:48 | Сообщение # 1
Группа: Администраторы
Сообщений: 2087
Статус: Offline
- 1 -

УМОВИ БЕЗПЕЧНОГО ПЕРЕХОДУ ВУЛИЦІ

1.



На світлофорі зелений сигнал.
Транспорт зупинився. Можна переходити.
..
2.



Машин немає. Можна переходити.

...

3.


Транспорт зупинився. Можна переходити.


4.



Транспорт далеко (на відстані чотирьох электрических стовпів). Можна переходити.
 
ИдущийДата: Четверг, 02.04.2015, 09:48 | Сообщение # 2
Группа: Администраторы
Сообщений: 2087
Статус: Offline
- 2 -

Знай: найкращий шлях той, що безпечний.

Тому дорогу переходь лише на пішохідному переходу і тільки по найкоротшій відстані між тротуарами.


.......Завжди перед початком переходу зупинись! Подивись наліво, потім направо і переконайся, що йти безпечно.
.......І тільки якщо машин на дорозі немає, вони далеко або зупинилися і пропускають тебе, виходь на проїзну частину.
....... Якщо ж побачиш, що автомобіль рухається з великою швидкістю, обов'язково почекай, поки він проїде. Обов'язково!

Запам'ятай!
Тільки коли автомобіль знаходиться від тебе на відстані чотирьох електричних стовпів, ти можеш переходити дорогу.
.......Не перебігати, а саме переходити, весь час спостерігаючи за рухом транспорту, що наближається.


...
..
 
ИдущийДата: Четверг, 02.04.2015, 09:49 | Сообщение # 3
Группа: Администраторы
Сообщений: 2087
Статус: Offline
- 3 -

• Пам'ятай!
.......Бігти через дорогу небезпечно! Але ще більш небезпечно вибігати на дорогу. Тому що при цьому ти з'являєшся перед водієм раптово.
.......І якщо водій вчасно не відреагує на твою появу, ти потрапиш під машину.




Дай відповідь.
• Як треба переходити будь-яку дорогу?
• Чому не можна через дорогу бігти?


Не забувай!
Переходити вулицю треба тільки по пішохідному переходу.
А йти через дорогу — по найкоротшому шляху між тротуарами.
 
ИдущийДата: Четверг, 02.04.2015, 09:49 | Сообщение # 4
Группа: Администраторы
Сообщений: 2087
Статус: Offline
- 4 -


ЛЕВЕНЯ ВЕНЯ ТА ЙОГО ДРУЗІ
(казка)

.......Якось Веня надумав  побігти до свого друга бегемотика  Буби і запитав на це дозволу у мами.
.......— Гаразд, синку, йди, — сказала Левиця. — Але вулицю переходь тільки по пішохідному переходу. А ти пам'ятаєш, — раптом  запитала вона, — як треба правильно перетинати дорогу?
.......— Пам'ятаю, — відповів Веня. — Спочатку слід зупинитися біля бровки і оглянути дорогу ліворуч, потім праворуч і переконатися в безпеці. Якщо автомашин немає або ж вони зупинилися, щоб мене пропустити, спокійним кроком перейти на протилежний бік вулиці.
.......— Але не навскоси, а по найкоротшій відстані між тротуарами, — нагадала мама.
.......— По найкоротшій відстані між тротуарами, — слухняно повторив Веня і побіг до друга.
.......Біля пішохідного переходу малюк побачив черепашку Чапу. Вона стояла край тротуару і тихенько плакала.

.......— Що сталося, Чапо? — запитав Веня, — чому ти плачеш? Хто тебе скривдив?
.......— Ніхто, — схлипуючи, відповіла Чапа. — Ніяк не можу перейти через дорогу, — пояснила вона. — Тільки-но почну переходити, обов'язково хтось їде. Я лякаюсь і ледь встигаю повернутися назад на тротуар.
 
ИдущийДата: Четверг, 02.04.2015, 09:49 | Сообщение # 5
Группа: Администраторы
Сообщений: 2087
Статус: Offline
- 5 -

Це тому, що ти завжди дуже повільно ходиш, — співчутливо сказав Веня. — А на дорозі не можна затримуватися. Так мені завжди каже мама, — додав він для більшої переконливості.
.......— Ти ж знаєш, я не можу ходити швидко, — жалібно прошепотіла черепашка і зібралася знову заплакати.
.......— Не плач, Чапа,— заспокоїв її Веня. — Зараз я допоможу тобі.
......Він обережно взяв черепашку на руки і переніс на протилежний бік вулиці.
.......Решту шляху Веня думав про Чапу.
.......«Тепер я знаю, чому вона часто запізнюється до школи, — розмірковував він. — Адже Чапі щоранку доводиться переходити дорогу. Так само, як равлику і мурахам. Вони теж рідко приходять на перший урок вчасно».
.......Прийшовши до бегемотика, Веня одразу ж розповів йому про свою здогадку.
.......— Як же допомогти малим? — вислухавши друга, запитав бегемотик.
.......Друзі замислились.
.......— Знаю! — аж підскочив від радості Веня. — Треба побудувати для них підземний перехід, адже по ньому переходити вулицю навіть малятам безпечно.
 
ALEXДата: Суббота, 16.01.2016, 18:07 | Сообщение # 6
Группа: Модераторы
Сообщений: 2383
Статус: Offline
- 6 -

.......— Точно, — погодився Буба, — підземний перехід набагато безпечніший за наземний. Побігли до кротика Роко. Упевнений, він нам допоможе.
.......Кротик Роко одразу ж погодився взяти участь у будуванні переходу.
.......Не гаючи часу, Веня, Буба і Роко узялися до роботи. Кротик старанно рив землю, а левеня і бегемотик відносили її на смітник.
.......Незабаром тунель під дорогою був готовий. А біля входу і виходу стояли таблички з надписом: «Підземний пішохідний перехід для маленьких».




.......Додому Веня повернувся страшенно брудним. Але ні тато, ні мама не лаяли левенятко. Навпаки, дізнавшись, що син будував підземний перехід для черепашки Чапи та інших малят, тато Лев сказав:
.......— Молодець, Веня. І надалі завжди, коли можеш, допомагай друзям.


Дай відповідь.
• В якому місці переходити вулицю наказала Вені левиця? Чому?
• Що слід неодмінно зробити, перш ніж йти через дорогу?
• Чому друзі вирішили побудувати підземний перехід для малюків?

МОЛОДЕЦЬ!
 
ИдущийДата: Пятница, 03.06.2016, 11:18 | Сообщение # 7
Группа: Администраторы
Сообщений: 2087
Статус: Offline
Наступна тема: Рух уздовж доріг.

МАЛЯТА-ПІШОХОДИ. Посібник з правил дорожнього руху. Зміст
 
ЭЗОТЕРИЧЕСКИЙ ФОРУМ "Путники" » Эзотерика и Жизнь » Детям Донбасса: двуязычный учебный детский сайт "Крок за кроком" » МАЛЯТА-ПІШОХОДИ » Умови безпечного переходу вулиці
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Меню сайта

Форма входа

Поиск

Статистика